RTV / AGD

Podstawową gałęzią naszej działalności jest sprzedaż sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstw domowego. Wypełniamy zapotrzebowanie rodzimego rynku na wysokiej klasy produkty. Sprowadzane przez nas sprzęty są nowe i testowane pod względem jakości. Możemy również zrealizować zapotrzebowanie klientów na dowolny sprzęt elektroniczny i AGD. Nasi handlowcy starają się zapewnić optymalne koszty transakcji i gwarantują szybką realizację kontraktu.

Aktywne filtry

Telewizory, sprzęt audio i głośniki

Sprowadzamy z zagranicy i sprzedajemy na polskim rynku przede wszystkim elektronikę, głównie telewizory, sprzęt audio i głośniki. Jest to sprzęt niewymagający rekomendacji. Nasze sprzęty to produkty znanych i cenionych na rynku światowym marek. Współpracujemy przede wszystkim z taki producentami jak: Samsung, LG, Sony, Philips i Panasonic.

Pralki – Duże i małe AGD

Zajmujemy się również handlem sprzętem gospodarstwa domowego. Oferujemy duże AGD, takie jak lodówki, pralki, piekarniki i płyty kuchenne, a także odkurzacze, ekspresy do kawy, maszynki do golenia, depilatory i wiele innych artykułów. Można u nas zakupić również nowoczesne hulajnogi elektryczne. Sprzedajemy między innymi produkty firm: Philips, Dyson, De Longhi, Brown,  Oral-B czy Xiaomi.

expand_less